پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - افتتاح و آغاز به کار ۲ مورد پروژه بند سنگی ملاتی در شهرستان دشتستان به مناسبت هفته دولت
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها  |  منابع طبیعی بستر حیات وتوسعه
بازدید : 44 6 شهريور 1400 ساعت 8:23 شماره :88162

افتتاح و آغاز به کار ۲ مورد پروژه بند سنگی ملاتی در شهرستان دشتستان به مناسبت هفته دولت

در  مورخه 3 شهریور ماه مصادف با دومین از روز هفته دولت تعداد 2  مورد پروژه بند سنگی ملاتی واقع در رقبه روستای گلدشت از بخش شبانکاره با حضور مسئولین شهرستان دشتستان به بهره برداری رسید.

 

 این آیین به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور جناب آقای فتح الله نوروزی فرماندار محترم شهرستان، مهندس کریم آزاد معاون عمرانی فرماندار، آقای مهندس رزمجو بخشدار محترم بخش شبانكاره، مهندس نیکنام سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان و جمعی از مسئولین، روسای ادارات، شورا ها و دهیاری ها، با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش بخش شبانكاره برگزار گردید.

 

در خلال برنامه و هنگام افتتاح پروژه مذکور  آقای مهندس نیکنام به ایراد سخنرانی پرداخته و ضمن گرامیداشت هفته دولت توضیحاتی در خصوص مشخصات فنی پروژه از قبیل، حجم عملیات بنایی، حجم استحصال سالیانه، طول و ارتفاع سازه و میزان اعتبار، محل تامین اعتبار و تاریخ شروع و اتمام پروژه ارائه فرمودند.

 

 

در ادامه جناب آقای نوروزی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر به اهمیت پروژه های آبخیزداری با توجه به خشکسالی اخیر پرداخته و اذعان نمود که یکی از موادی که بنده قلبا دوست در دولت سیزدهم با قوت ادامه داشته باشد اجرای پروژه های آبخیزداری بوده و خدا را شاکریم که در این زمینه مجموعه منابع طبیعی استان و شهرستان عملکرد خوب و در خور ستایشی ارائه نموده است.

 

در پایان و پس از نمایش کلیپ تهیه شده توسط روابط عمومی اداره منابع طبیعی، مهندس نوروزی با ذکر صلوات پروژه مذکور را افتتاح نمودند.

 

قابل ذکر است که پروژه‌ فوق الذکر شامل 2 مورد بند سنگی ملاتی با حجم عملیات بنایی 2812 متر مربع و مبلغ اعتبار 11000 میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی میباشد که در ابتدای مرداد ماه به اتمام رسیده است .

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :