پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - افکار عمومی بیشتر از گذشته باید از اقدامات سازمان جنگل ها با خبر شود
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها  |  منابع طبیعی بستر حیات وتوسعه
بازدید : 18 15 شهريور 1400 ساعت 10:18 شماره :88521

افکار عمومی بیشتر از گذشته باید از اقدامات سازمان جنگل ها با خبر شود
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در یک سال گذشته اقدامات جهشی چشمگیری در منابع طبیعی کشور انجام شده است که تمامی این اقدامات در قالب انتشارات و مستندات موجود است و جا دارد که همزمان این اقدامات به افکار عمومی اطلاع رسانی شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، حجت الاسلام سید مصطفی طباطبایی نژاد عصر روز گذشته در نشست شورای مدیران افزود: حضرت امام خمینی ( ره) همواره تاکید شان بر این بود که کارهای انجام شده را به مردم بگویید تا همگان از اقدامات  انجام شده با خبر شوند.
طباطبایی نژاد خاطر نشان: این روزها عده ای بدون نام و نشان فضای مجازی را مسموم کرده و دست به تخریب سازمان جنگل ها زده و اقدامات و عملکرد های این سازمان را زیر سوال می برند.
وی گفت: خداوند بر همه کارهای ما واقف است و اگر ذره ای کار خیر و یا شر انجام دهیم در پرونده اعمال ما ثبت و ضبط خواهد شد.
حجت الاسلام طباطبایی نژاد همچنین تصریح کرد: سازمان جنگل ها در این یک سال و نیم گذشته توانست برنامه ها، سیاست ها و اقدامات منابع طبیعی را چاپ و منتشر کرده و در اختیار مراجع تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور بویژه نمایندگان مجلس و مرجع قانونگذار قرار دهد.
او تاکید کرد: سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با راهبری و برنامه ریزی در ستاد و ادارات منابع طبیعی در استان ها تلاش های زیادی را انجام داده است که ضرورت دارد امروز بیشتر روی کارهای انجام شده سرمایه گذاری شود.   
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :